środa, 21 sierpnia 2013

Lakiery do paznokci.

 CZEŚĆ!
Golden Rose to firma genialnie kryjących lakierów. Urzekły mnie i myślę, że wam też się podobają?
Szczególnie podobają mi się:

Golden Rose - Jolly Jewels 
Golden Rose - Rich Color

Moja Opinia:
Moim zdaniem Jolly Jewels, są świetne, ten brokat sprawia, że każda dłoń wygląda pięknie. U mnie w sklepie kosmetycznym można jeden kolor kupić za 11,99 zł. Jak na lakiery z tej firmy to jest normalna cena, tym bardziej z Jolly Jewels.:) A o to kilka ładnych kolorów:


Moja Opinia:
Według mnie lakiery Rich Color są jednymi z lepszych, ponieważ to zwykły kolor, ale sprawia, że te lakiery są nie zwykłe. Uwielbiam nimi malować paznokcie, nie wiem jak wy?
U mnie w sklepie kosmetycznym kosztuję 5,99 zł jeden. Akurat ta cena jest moim zdaniem opłacalna, bo jeden lakier wystarcza na długo i jestem zadowolona z jego krycia. 
Tutaj jest zdjęcie danych lakierów:Jestem jednym słowem zadowolona z ceny lakieru Golden Rose Rich Color.
 


Jest jeszcze jedna firma lakierów, która jest obecnie w sklepie kosmetycznym w moim mieście.
A tą firmą jest "Hean" ,  też są ciekawe kolory i ogólnie dobrze kryją płytkę paznokcia.

Akurat w tym kosmetycznym są takie, polecam je, ponieważ są to następne moje ulubione.Lakiery z innej firmy czyli -miss sporty- , również są fajne, bo mają grube pędzelki i doskonale się nimi maluje, nie są drogie oczywiście co sprawia, że można ich kupić troszeczkę więcej.

OCZYWIŚCIE POLECAM!

Mogę jeszcze wspomnieć coś o "INGRID" lakiery z niej są w porządku, lecz nie należą do moich ulubionych, ale pomalować mogę i nawet podobają mi się efekty:D


Pa, Pa, Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz