wtorek, 6 listopada 2012

Z brwiami w świat ! ♥

Hej ,czy wiecie,że wasza twarz zmieni się razem z brwiami??(ZALEŻY OD BRWI ,JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA WASZA TWARZ)


Przyjrzyjcie się dokładnie..
                                TO JEST WAŻNE
                                              TO JEST WAŻNE!!
 Czy dbacie o swoje brwi?    Nie chodzi mi już o kosmetyczkę,lecz sami możecie je depilować!!To jak będą wyglądać wasze brwi zależy tylko od was! brwi permanentne metoda wloskowa

łukowata wypukłość na kości czołowej nad oczodołem porastająca krótkimi włosami. Podstawową jej funkcją jest ochrona oka przed dostaniem się do niego potu i wody deszczowej (również krwi przy urazach głowy). Włosy brwi różnią się budową histologiczną od tych porastających większą część ludzkiego ciała. Cecha wyróżniająca to część rdzenna. Upodabnia ona włosy ludzkich brwi i rzęs do sierści innych zwierząt ba mięśnie marszczące brwi działają zazwyczaj jednocześnie. Skurcz tego mięśnia pociąga skórę nieco w dół, lecz przede wszystkim dośrodkowo. W ten sposób między brwiami, na nasadzie nosa, powstają dwa lub trzy pionowe fałdy (za fałdy poziome odpowiada mięsień potyliczno-czołowy). W mimice twarzy odpowiada to złości, zniecierpliwieniu lub cierpieniu (tzw. brew Laokoona). Nie zawsze jednak jego czynność ma związek z emocjami. Wytworzony przez niego fałd skórny na nasadzie nosa chroni także oczy na przykład przed ostrym światłem padającym z góry lub kroplami deszczu.
Depilacja brwi stwarza wiele możliwości. Mogą być gęste jak u modelki, Natalii Vodianovej lub uniesione ku górze jak u Natalii Lesz. Możesz też, jak kilka lat temu Edyta Bartosiewicz, mieć dwie cienkie kreseczki. Najważniejsze, aby twoje brwi były idealnie dobrane do twojej twarzy i... osobowości.
Kształt brwi, choć pozornie bez znaczenia, wpływa na nasz wyraz twarzy. Warto więc o niego zadbać, tym bardziej, że depilację możesz wykonać sama.
Jak dobrze wyregulować brwi? Samodzielna depilacja brwi w domu:
1. Na początku ustal odpowiednią długość brwi. Włoski powinny zaczynać się na równi z wewnętrznym kącikiem oka. Zbyt mały dystans między nimi optycznie zbliża do siebie oczy. Najlepiej więc, jeśli brwi będą oddalone od siebie o odległość dwóch palców.
2. Jeżeli jesteś blondynką lub masz jasne brwi, najpierw przyciemnij je cieniem, aby wiedzieć, które włoski wyrwać. Jeżeli jesteś brunetką wystarczy, że je przeczeszesz. W ten sposób będziesz widzieć jak się układają.
3. Na początku usuń nadmiar włosków między brwiami i te, które wychodzą poza wysokość wewnętrznego kącika oka. Jeżeli boisz się bólu, przyłóż kostkę lodu. Możesz też wykonać depilację po kąpieli, wtedy otwierają się pory skóry i zabieg jest prostszy. Aby ułatwić sobie zadanie, użyj specjalnego kremu.
4. Kolejny etap to korekta kształtu. Idealne brwi mają kształt łagodnego łuku. Powinny również zwężać się od połowy, w kierunku skroni. Włoski wyrywaj więc zawsze od dołu, zgodnie z kierunkiem, w którym rosną. Usuwaj je zdecydowanym ruchem, chwytając tuż przy nasadzie. Często sprawdzaj dotychczasowy efekt, ponieważ bardzo łatwo zepsuć linię brwi.
5. Drugim poważnym błędem jest zostawienie cieniutkich kreseczek. W efekcie będziesz mieć zawsze zdziwiony wyraz twarzy. Zostaw więc więcej włosków, ale postaraj się, aby obie brwi miały ten sam, regularny kształt.
6. Na koniec przyciemnij brwi. Jeżeli jesteś blondynką zrezygnuj z czarnego i wybierz brązowy. Możesz do tego użyć specjalnych kredek do brwi lub u kosmetyczki nałożyć hennę. Pamiętaj jednak, że brwi nigdy nie powinny być dużo ciemniejsze niż włosy. W przeciwnym razie będziesz wyglądać komicznie. 

Dlaczego jak makijaż permanentny to nasza metoda piórkowa?
nasze brwi nie wyglądają jak upiorne plamy !
metoda piórkowa tak doskonała, że trudno odróżnić czy jest to makijaż czy naturalne brwi
metoda bezawaryjna, brak części mechanicznych
minimum bólu i opuchlizny
1OO% sterylności
szybkie gojenie
ponieważ nasze brwi nie wyglądają jak upiorne plamy!


Do zobaczenia♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


                            ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz