sobota, 10 listopada 2012

Z rzęsami w świat

                                                          Rzęsy to nie mały szczegół!Rzęsy♥


Czy rzęsy doczepiane są zdrowe?-Dla naszych rzęs nie ,gdyż mogą się wyrwać razem z odczepianiem rzęs nasze rzęsy..                                                      CZY CZĘSTO MALUJECIE RZĘSY??


Marzysz o dłuższych rzęsach? Wystarczy dokleić sztuczne. Jeśli jednak chcesz wydłużyć swoje naturalne rzęsy możesz wykorzystać do tego celu... lek na jaskrę. Niemal wszystkie apteki w Polsce od jakiegoś czasu odnotowują zwiększoną sprzedaż leków na jaskrę.
Czy oznacza to, że w kraju przybywa chorych na tę groźną chorobę? Otóż nie! Krople na jaskrę mają bardzo pożądany przez niejedną kobietę właściwość: wydłużają i wzmacniają rzęsy! Lekarze załamują ręce, a forumowiczki różnych portali poświęconych urodzie rozpisują się na temat niedawno odkrytego sposobu na dłuższe i mocniejsze rzęsy. Skąd wzięła się taka informacja i czy jest ona prawdziwa? 
 
 
DŁUGIE RZĘSY SĄ ŁADNE ,ALE CZY JA WIEM CZY TE DO ŁADNYCH NALEŻĄ??
Tuszami od "Rimmmel" maluje się cudownie po rzęsach,wspaniale wydłużają .Lepiej wydać kilka zł więcej i kupić właśnie ten tusz,a nie tani i nie widzisz po pomalowaniu różnicy...


                                              KOLOROWE RZĘSY!!! 
 
 
 
 
  • Niebieskie i zielone świetnie komponują się z  brązowymi oczami,
  • Fioletowe idealnie pasują do zielonych i niebieskich.
  • Jeśli nie lubisz eksperymentów, wybierz granat – w jego towarzystwie pięknie prezentują się oczy w każdym kolorze.

                                      

Sztuczne rzęsy Dodaj do ulubionych

Powiększyć optycznie oko można odpowiednio dobierając kolory cieni na powiece, efekt świeżości uzyskuje się dzięki białej kredce w wewnętrznym kąciku oka, zaś powab spojrzenia zapewniają gęste i długie rzęsy. Nie każda z nas jest posiadaczką wachlarza pięknych rzęs, na szczęście wszystkie niedoskonałości można uzupełnić. 

 

 

Sztuczne rzęsy części z nas zapewne kojarzą się wyłącznie z pokazami mody, kabaretem lub co najwyżej karnawałem. Ponieważ jest to element makijażu zupełnie odrębny i wymagający osobnej aplikacji, niewiele kobiet decyduje się na jego używanie na co dzień.
Na rynku funkcjonuje obecnie ogromna liczba producentów kosmetyków kolorowych, ich produkcją zajmują się także firmy docelowo nie związane z makijażem oczu, dlatego kosmetyki takie trzeba dobierać wyjątkowo starannie. Wszystkie kosmetyki, które mają kontakt z okiem, powinny przejść wielokrotne testy dermatologiczne, najlepiej więc kupować marki sprawdzone, takie których delikatności jesteśmy pewne.

Po co sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy są uzupełnieniem lub zastąpieniem rzęs naturalnych. Mają zagęścić rzęsy lub sprawić, że oko będzie bardziej wyeksponowane, jeśli kobieta ma delikatne i cienkie rzęsy, których nie da się pogrubić maskarą.Jakie rzęsy

Jest wiele typów rzęs. Część kobiet nie jest nawet świadoma typu rzęs jakie posiadają. Kupujemy tusze pogrubiające do rzęs gęstych lub grubych, a to nie zapewnia pożądanego efektu. Kobiety często uważają swoje rzęsy za rzadkie i krótkie, nie potrafiąc odpowiednio dobrać maskary. Rzęsy rzadkie, to takie między którymi występują pokaźne puste przestrzenie, między którymi widać zewnętrzną część powieki. W każdym innym przypadku mamy do czynienia z normalnej gęstości rzęsami. Zdarzają się oczywiście kobiety o bardzo gęstych rzęsach, takich, które trzeba przeczesywać, by wyglądały na zadbane, wtedy najlepiej jest używać maskary podkręcającej lub zalotki i tuszu wydłużającego.
Sztuczne rzęsy zasadniczo pasują do każdego typu rzęs, wybierając jednak te najbardziej odpowiednie dla nas, powinnyśmy zwrócić uwagę na rodzaj włosia, gęstość, sprężystość materiału, z jakiego zostały wykonane i sposób mocowania.

2 komentarze:

  1. Na szczęście mam niezłę rzęsy, więc nie muszę się wspomagać sztucznymi.

    OdpowiedzUsuń